Луганська агенція регіонального розвитку

Агенція регіонального розвитку Луганської області оголошує тендер №1-RDA та запрошує постачальників подати свої комерційні пропозиції.

В рамках реалізації Угоди №RPP/LuhRDA/2017 між ПРООН та Агенцією регіонального розвитку Луганської області від «21» червня 2017 р. буде проведена закупівля офісного обладнання та устаткування за процедурою «відкритий тендер».

Переможцем закупівлі товарів буде учасник, який подав найменшу за вартістю пропозицію, визнану відповідною технічним вимогам, викладеним в Специфікації (Додаток №1 до тендеру).

Перелік документів, що мають бути надані учасником тендеру:

1.    Рахунок або Комерційна пропозиція на фірмовому бланку компанії (за відсутності – вказати реквізити компанії) з підписом та печаткою (за наявності).

2.    Реєстраційні документи компанії:

·         копія виписки (свідоцтва) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

·         копія довідки про включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для юридичних осіб);

·         копія свідоцтва платника податків / витягу з реєстру платників податків;

Документи мають бути надані у письмовій формі в паперовому або сканованому вигляді за зазначеною нижче адресою (особисто, курєром, поштою, факсом або електронною поштою) до 09:00 за київським часом «08» вересня 2017 року.

Адреса для направлення тендерних документів:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або 93400, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, буд. 16

Агенція регіонального розвитку Луганської області,

до уваги Стеценко Ю.В., фахівця з закупівель

Якщо під час укладення договору виявиться, що постачальник не може виконати договірні зобовязання на умовах, визначених в цьому тендері, Агенція залишає за собою право обрати наступного за рейтингом постачальника.

Додаткову інформацію можна отримати за вказаною адресою у робочі часи:

- Пн-Пт з 09:00 до 18:00 години за київським часом, перерва з 13:00 до 14:00 годин.

Компанії, з боку яких було виявлено недотримання виконання договірних зобовязань перед Агенцією, можуть бути вилучені з участі в тендері.

 

З повагою

фахівець з закупівель

Агенції регіонального розвитку Луганської області

Вкладення:
Скачати цей файл (Додаток 1. Специфікація.pdf)Додаток 1. Специфікація.pdf[ ]250 Кб
Сайт створено в рамках проекту «Створення інфраструктури сталого територіального та економічного розвитку в Луганській області». Проект впроваджується за підтримки ПРООН та Уряду Японії.