Луганська агенція регіонального розвитку

Під час офіційного візиту пана Ніла Уокера, Координатора з гуманітарних питань, Координатора системи ООН в Україні та Постійного представника Програми Розвитку ООН в Україні, до Луганської області відбулась зустріч керівництва ПРООН та Агенції регіонального розвитку  Луганської області.

Директор Агенції Рафаіл Гарєєв подякував ПРООН за підтримку не лише Луганської області, а й за допомогу Агенції регіонального розвитку, яка надається  з вересня 2015 року. На цій зустрічі  Агенція презентувала звіт про свою діяльність протягом 2017 року. Також  були окреслені перспективні плани роботи Агенції на 2017 – 2018 роки. Агенція регіонального розвитку поділилася проведеною, поточною та запланованою спільною роботою з містами та об’єднаними територіальними громадами (ОТГ ) Луганської області. Ніл Уокер надав позитивну оцінку діяльності роботи АРР Луганської області, а в особливості підтримку ОТГ та допомогу їм у підготовці проектів регіонального розвитку.  Керівники ПРООН та АРР оговорили можливості співпраці між ООН та Агенцією регіонального розвитку Луганської області у 2017 -2018 роках. Також Ніл Уокер відмітив, що АРР та ПРООН роблять спільну важливу справу по відновленню регіону, постраждалого від конфлікту на Сході України, тому нам слід об’єднати зусилля. Зокрема пан Уокер запропонував залучати експертів ПРООН з економічних питань, питань місцевого розвитку та децентралізації до навчальних візитів АРР в громади Луганської області.

 

Загалом, зустріч пройшла в дружній, дорадчій атмосфері з позитивними висновками щодо перспективної роботи в рамках регіонального розвитку Луганської області.

Сайт створено в рамках проекту «Створення інфраструктури сталого територіального та економічного розвитку в Луганській області». Проект впроваджується за підтримки ПРООН та Уряду Японії.