Луганська агенція регіонального розвитку

Шановні представники малого та середнього бізнесу!

12-13 вересня 2017 року у м. Києві в приміщенні Торгово-промислової палати України (вул. Велика Житомирська, 33) проходитиме CXID-EXPO-2017

 

Організаторами заходу виступають Програма розвитку ООН (ПРООН), Луганська та Донецька обласні державні адміністрації, Торгово-промислова палата України та Агенції регіонального розвитку Луганської та Донецької областей. 

Захід направлений на посилення ділової активності малого та середнього бізнесу на Донбасі через презентацію широкому загалу можливостей місцевих виробників та їхньої продукції. Керівники та власники бізнесу з усієї країни зберуться в Києві, щоб розширити та зміцнити ділові зв’язки між Донбасом та іншими регіонами України.

CXID-EXPO-2017 – це комплекс заходів, що поєднанні між собою. Центральним заходом є виставка-презентація бізнесів, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів. Крім того, підприємці зможуть пройти навчання у висококваліфікованих бізнес-тренерів. На панельних дискусіях і презентаціях учасники дізнаються про історії успіху в бізнесі, інноваційні технології та відкриють для себе нову продукцію від місцевих виробників. Це унікальна можливість для малих і середніх підприємств розширити ринки збуту і знайти нові можливості розвитку своєї справи. Вхід на СХІД-ЕКСПО буде вільний для всіх зацікавлених. 

Від Луганської області запланована участь 50 бізнесів, яким за рахунок ПРООН буде виготовлено банери та рекламні флайєри. Подати заявку на участь у виставці можуть малі і середні бізнеси за посиланням: http://bit.ly/2sJM4Ob.  

Контактні особи  з питань організації форуму: Володимир Іщенко (ПРООН) 066-766-95-85,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Борис Червонний (АРР) 050-733-06-20, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сайт створено в рамках проекту «Створення інфраструктури сталого територіального та економічного розвитку в Луганській області». Проект впроваджується за підтримки ПРООН та Уряду Японії.