Луганська агенція регіонального розвитку

15 червня 2017 року в м.Сєвєродонецьк на базі товариства інвалідів "Надія" Агенція регіонального розвитку Луганської області провела міні-тренінг "Бізнес-план - як початок підприємницької діяльності".

 Кожна людина має право на розвиток, тож чому люди з інвалідністю не можуть бути бізнесменами? Тренінг "Бізнес-план - як початок підприємницької діяльності" був організований в міні-форматі, щоб пристосуватись до особливих потреб особливих людей. 20 цікавих особистостей, щирих, дружніх та завзятих об'єднались у активну команду учасників, що прийшли з метою отримати знання. Найцікавішим та найбійльш обговорюваним був розділ про пошук бізнес ідей. Також учасники познайомились ближче з визначенням "підприємець", розглядали поняття, функції та головні розділи бізнс-плану. В процесі гри вчились виділяти постійні та змінні витрати підприємницької діяльності, а потім всі разом прораховували фінансовий план - завдання вийшло цікавим, але всі зорозуміли, що не так все легко, і треба докласти кропітких зусиль, щоб створити свою справу та бути в ній успішним! Агенція регіонального розвитку Луганської області висловлює подяку голові Асоціації інвалідів Луганщини Надулічному Миколі Петровичу за те, що він виступив ініціатором проведення тренінгу та організував учасникам трансфер, потурбувався про кава-брейк. Окремо хочеться виділити чарівних представниць товариства інвалідів "Надія" - дуже активні жінки з великим добрим серцем. В день проведення тренінгу один з учасників святкував свій день народження - Дмитро, можливо, наймолодший з всіх присутніх, але вже мав досвід з написання бізнес-планів, на даний момент навчається та веде активне громадське життя. Хочеться побажати Дмитру та всім учасникам, і організаторам здоров'я, не зупинятись у своїх мріях та бажаннях, бути активними та відкритими до нового, діяти та перемагати!Було приємно чути, що багато з присутніх на тренінгу планують спробувати свої сили у поданні заявок на грантові програми ПРООН з розвитку бізнесу та соціального підприємництва, програми з навчання від Норвезьського комітету з справ біженців (NRC), а також зацікавились можливістю участі у міжнародних та державних конкурсах задля покращення свого особливого життя!Тож побажаємо їм вдачі та всього найкращого!

Сайт створено в рамках проекту «Створення інфраструктури сталого територіального та економічного розвитку в Луганській області». Проект впроваджується за підтримки ПРООН та Уряду Японії.